Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test matematyczno-przyrodniczy: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez ~andzia~, 28 kwietnia 2010 r. o 11:35
skoro wszyscy źle napisali to próg przy rekrutacji będzie niższy... jak dla mnie, był nawet prosty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogien.... z Dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja liczyłam że będę miała około 40 punktów z mat-przyr.... a tu lipa. może 30 punktów dostane eh a co do zadania na 4 punkty i zadania z równaniami to były najłatwiejsze zadania i nie rozumiem czemu one były za taką ilość punktów. No a moje marzenia o dostanie się do takiego czy owego liceum właśnie się skończyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też źle poszło a nawet bardzo źle! ciekawa jestem cz ci co to układali potrafili by zrobic choć jedno z tych zadań/ wątpię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba byc naprawde przyje***ym zeby takich zadan nie zrobic. Nie wymagaly one w wiekszosci znajomosci wzorow ani specjalnej wiedzy. Wystarczylo odrobine inteligencji i umiejetnosc czytania wykresow. btw, wy jestescie beznadziejna banda retardow anei test jest zje***y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są już gdzieś odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla mnie łatwiejszy, niż humanistyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beznadzieja...;/ ten test był okropny...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k*rwa to było tragiczne! myślałam, że się postram jak zobaczyłam zadania! a o wymarzonym LO chyba będzie trzeba zapomnieć :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w klasie mówią że był prosty i napisali tak między 40/50pkt. (z 10 osó a reszta to właściwie tak 30/40, 2 osoby tylko 20/30 . ja myślę że 47 dostanę . prosty był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to chyba będę miała 10 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też max to 15 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej ile wam wyszłow tym zadaniu z tym czasem ogrzania wody??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była porazka! Wczoraj z polskiego nie był az taki trudny, chociaż były łatwiejsze w poprzednich latach, ale to co dzisiaj to totalna masakra! Nas przygotowywali na jakies podstawowe zadania, bryły obrotowe, które pojawiały się co roku, a tu co??! Jak zobaczyłam zadania, to myślałam, że się popłaczę. Wyszłam, to mi łzy ciekły po policzkach.. A jutro? mam nadzieję, ze napisze lepiej niż dzisiaj napisałam. Inaczej mogę się pozegnac z liceum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pamiętam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majoja napisał:
ej ile wam wyszłow tym zadaniu z tym czasem ogrzania wody??
mi chyba 84s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowita masakra. W ogóle pytania jakieś dziwne!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja płakałam! naprawde był trudny! chyba nawet nie zrobiłam połowy zadan otwartych-porażka!;/ jestem załamana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie fiza akurat latwa a jej sei balam najbadrzioej za to reszta zal..;/ powinno byc; 1 min 24 s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakas kpina ... Niektore zadania otwarte byly na prawde trudne . W dodatku nie bylo zadnych wzorow do wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...